ChytRrrRRrrRRá televize

Užijte si ji s celou rodinu doma i na cestách. Navíc s přehráváním až 7 dní zpětně.

od 145 Kč/měsíc Přejděte k nám
..

Základní balíček

 • Sledování oblíbených pořadů až 7 dní zpětně
 • Nahrávání, pauza
 • Sledujte i na počítači, tabletu, telefonu

Od 145 Kč / měsíčně
Mám zájem

ČT1 ČT2 ČT Déčko ČT Sport ČT art ČT24 ČT1 JM ČT1 JZČ ČT1 SVČ ČT1 SM Televize Seznam Prima Prima COOL Prima Love Prima Zoom Prima Max CNN Prima News Prima Star Prima Krimi Prima Show Paramount Network Nova Nova Cinema Nova Action Nova Fun Nova Gold Nova Lady Jednotka Dvojka RTVS :24 Markíza International JOJ Family Rik TA3 Arcadia World Óčko Óčko STAR Óčko Expres FilmBox TV Barrandov Barrandov Krimi Kino Barrandov Spark Love Nature 4K Arena sport 1 Arena sport 2 Relax Rebel Retro Life TV BBC News CS Mystery TV Lux TV Noe Polar TVS V1 TV TV Brno 1 TV Praha RTM+ (Liberecko) OIK TV A11 i-Vysočina Kladno.1 TV TV Beskyd Spektrum home Premium Šláger Originál Šláger Muzika Sky News UA TV France 24 France 24 (FR) iConcerts Hobby TV TV Mňam TV Mňau Filmpro ZAK TV Plzeň TV Televize Ústeckého kraje NASA TV NASA TV UHD RT Ústecko Kurýr TV cms:tv HaHa TV Krušná TV Jihočeská televize Warner TV Tik Bohumín Espreso TV Sporty TV OK TV iVodárenství TV R Filmbox Extra HD FilmBox Premium FilmBox Family DocuBox Filmbox Stars

Výhody naší chytré TV

..

Zpětné sledování

Sledování až 7 dní zpětně u většiny kanálů.

..

Multiplatformní

Moderní aplikace pro Android, iOS a Smart TV.

..

Detailní obraz

Nejvyšší možná kvalita televizního vysílání až ve 4K.

..

Celá rodina

Sledování až na 4 zařízeních současně.

..

Pronájem set-top-boxu

Pronájem chytrého set-top-boxu za zvýhodněnou cenu.

..

Nahrávání

Až 120 h pro osobní nahrávky vašich seriálů nebo filmů.

Televize ZDARMA na měsíc

Pro všechny nové zákazníky jsme připravili speciální akci.
Naši televizi vám dáme na měsíc zcela zdarma.

Přejděte k nám

Chcete si naší chytRrRRou telku vyzkoušet?

..

Rozšiřte si internet o chytrou televizi

Pořiďte si k internetu od nás i chytrou televizi. Za skvělou cenu budete moci s celou rodinou sledovat své oblíbené pořady, a to kdykoliv a kdekoliv.

..
..
 • Smart TV

  Stačí mít chytrou televizi a v ní staženou naši aplikaci.

 • Smart Box

  Rozšiřte si svou Apple TV nebo Nvidia Shield o živé vysílání.

 • Mobilní zařízení

  Dívejte se na mobilu i na tabletu odkudkoliv.

 • Web

  Sledovat můžete i na webu ve všech běžných prohlížečích.

Na co mRrrRknem? ..

Další balíčky

Balíček Mých 7

Vyberte si 7 prémiových kanálů podle svých preferencí. V nabídce najdete desítky filmových, dětských, sportovních, erotických i dokumentárních stanic. Na své si tedy přijde každý člen domácnosti. Svou volbu můžete každých 30 dní změnit v uživatelském nastavení a využít tak nabídku naplno. Součástí balíčku jsou navíc také 4 kanály Óčko v HD kvalitě. Upozornění: Některé stanice jsou dostupné pouze po skupinách (např. kanály skupiny Discovery).

Od 169 Kč / měsíc

Balíček Zpětné přehrávání až 7 dní + Nahrávky 50 hodin + NP+

Aktivujte si možnost zpětného sledování až 7 dní a 50 hodin nahrávek u všech kanálů, které máte aktivní. Tyto služby Vás osvobodí od televizního programu. Dívejte se na co chcete a kdy chcete. Sledujte všechny kanály vč. Novy a Primy kdekoliv v České republice i celé Evropské únii. Pozor, na kanálech skupiny Prima dochází od 1. 6. omezení přetáčení reklam. Na těchto kanálech není možné libovolně přetáčet dopředu. V případě starších zařízení je omezené zpětné přehrávání úplně. Více na <a href="https://sledovanitv.cz/bez-reklam">informační stránce</a>. </p> K balíčku je nožné si dokoupit balíček Prima bez reklam, který reklamy bude přeskakovat automaticky.

Od 59 Kč / měsíc

Balíček Dětský

A teď něco pro děti! Balíček plný animovaných i hraných seriálů a pohádek pro děti, který zabaví i toho nejneposednějšího uličníka. Programy poskytující skvělou zábavu, ale i pomoc při rozvíjení komunikačních a poznávacích schopností u těch nejmenších diváků. *nelze zakoupit samostatně - pouze k některému z hlavních balíčků.

Od 69 Kč / měsíc

Balíček START balíček

V červenci naleznete v balíčku jako dárek kanály FilmBox Premium, FilmBox Extra, FilmBox Family, DocuBox a FilmBox Stars. ​ Užijte si naplno základní skupiny televizních kanálů. České a zahraniční televize doplněné o sportovní, hudební, filmové a zahraniční stanice včetně českých rádií. Pro sledování stanic skupin Nova a Prima v balíčku START i mimo partnerské sítě je potřeba mít aktivní službu NP+. Pro spárování chytré televize nebo AndroidTV zařízení, je zapotřebí dokoupit balíček Smart TV.

Od zdarma / měsíc

Balíček Dokumentární

Sledujte nové pohledy na události světových dějin, portréty významných osobností, reportáže z nedostupných míst a exotických zemí, ty nejlepší záběry ze světa divokých i domácích zvířat.

Od 99 Kč / měsíc

Balíček Set-top box Apple TV

Využijte možnost propojení Vašeho účtu sledovanitv s Apple TV a vyzkoušejte si moderní, rychlé, příjemné prostředí naší aplikace. Není na co čekat, můžete se jen těšit!

Od 35 Kč / měsíc

Balíček Smart TV

Mějte všechny funkce SledovaniTV.cz na dosah ovládače z pohodlí gauče i bez set-top boxu. Připojte ke svému účtu aplikaci Smart TV a Váš Samsung, LG či Panasonic již obstarají vše, co je zapotřebí. V ceně této služby můžete spárovat dvě SMART TV. Mezi SmartTV se počítají i set-top boxy s OS Android TV - např. Xiaomi Mi box, Nvidia Shield apod.

Od 49 Kč / měsíc

Balíček Sportovní

Objednejte si SPORT - programovou nabídku, která Vás už nikdy nenechá na holičkách při hledání zábavy. Nabídne Vám všechny možné sporty a už Vám nikdy neunikne žádné mistrovství a žádná z oblíbených lig.

Od 209 Kč / měsíc

Balíček FilmBox

Vychutnejte si rodinu filmových kanálů FilmBox zahrnující velkofilmy, filmy pro náročného diváka, zábavu pro celou rodinu i pro dospělé, bojová umění i dokumenty, hudbu i módu. S FilmBox získáte naprostou všehochuť v jediné službě! Kromě kanálů Filmbox dostanete i Videotéku Filmbox za zvýhodněnou cenu 1 Kč. Výsledná cena se již skládá z ceny za balíček a ceny za filmotéku.

Od 149 Kč / měsíc

Balíček 300 hodin nahrávek

Uložte si každý oblíbený pořad, nechte nahrát vše, co by vám mohlo uniknout. S tímto balíčkem se vám zvýší kapacita nahrávek až na 300 hodin. Filmy a seriály můžete mít v nahrávkách uloženy až po dobu tři měsíců s možností prodloužení o další tři měsíce.

Od 85 Kč / měsíc

Balíček HBO

Získejte prémiové kanály, nejnovější filmy, velkolepé seriály a originální produkci HBO. Své vlastní prémiové potěšení bez reklam, 24 hodin denně.

Od 225 Kč / měsíc

Balíček BASIC

Optimalizujte zábavu a cenu balíčkem BASIC. Velmi vhodně rozšiřuje základní české kanály o stanice zaměřených na filmy, dokumenty, sport a celou rodinu bez zbytečných výdajů na zvlášť zpoplatněné kanály. Díky BASIC se celá Vaše rodina bude moci vždy dívat, na co bude chtít. Rodičovský PIN pro erotické kanály je třeba si nastavit na webu, v sekci Nastaveni - Profil.

Od 379 Kč / měsíc

Balíček MAX

Nechte se hýčkat nadstandardní nabídkou. Získejte zábavu všeho zaměření v podání nejrůznějších stanic. Užívejte si filmy, dokumenty, pořady pro děti i pro dospělé, hudbu a sport od sítí Discovery a mnoha dalších. MAX Vás přesvědčí, že je vždycky na co koukat! Rodičovský PIN pro erotické kanály je třeba si nastavit na webu, v sekci Nastaveni - Profil.

Od 499 Kč / měsíc

Balíček MAXI + Max od HBO

Nechte se hýčkat nadstandardní nabídkou MAXI. Získejte zábavu všeho zaměření v podání nejrůznějších stanic. Užívejte si filmy, dokumenty, pořady pro děti i pro dospělé, hudbu a sport od sítí Discovery, FilmBox, HBO a mnoha dalších. MAXI Vás přesvědčí, že je vždycky na co koukat Součástí ceny za balíček Maximální je také videotéka Filmbox OD a služba <a href="https://sledovanitv.cz/max">Max </a> (tarif Standard)

Od 749 Kč / měsíc

Balíček Relaxxx

Relaxační balíček pro dospělé, plný erotiky a vzrušení. *není možné zakoupit samostatně - vždy je potřeba jej mít s některým z hlavních balíčků. Rodičovský PIN pro erotické kanály je třeba si nastavit na webu, v sekci Nastaveni - Profil.

Od 199 Kč / měsíc

Balíček Filmový

Balíček nabitý prémiovými kanály je určený zejména pro filmové nadšence a obsahuje 8 stanic různého žánru . Na své si tak přijdou milovníci historických dramata, hollywoodských trháků, dechberoucích hororů, artových filmů i staré české a slovenské klasiky.

Od 149 Kč / měsíc

Balíček HBO Maxpack

Sledujte nejpopulárnější filmy a seriály každý den. Kromě kanálů HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax 1, Cinemax 2 je v rámci ceny zahrnuta i služba <a href="https://sledovanitv.cz/max">Max</a> (tarif Standard). *nelze zakoupit samostatně - pouze k některému z hlavních balíčků.

Od 299 Kč / měsíc

Balíček Smart TV 3x

Balíček umožňuje využití služby až na 3 Smart TV (včetně se-top boxů s Android TV, Nvidia Shield apod.), přičemž 3 je maximální počet spárovaných televizních zařízeních k jednomu účtu. Podporujeme tyto zařízení: https://sledovanitv.cz/info/s/applications.

Od 89 Kč / měsíc

Balíček 150 hodin nahrávek

Uložte si každý oblíbený pořad, nechte nahrát vše, co by vám mohlo uniknout. S tímto balíčkem se vám zvýší kapacita nahrávek až na 150 hodin. Filmy a seriály můžete mít v nahrávkách uloženy až po dobu tří měsíců s možností prodloužení o další tři měsíce.

Od 49 Kč / měsíc

Balíček 600 hodin nahrávek

Uložte si každý oblíbený pořad, nechte nahrát vše, co by vám mohlo uniknout. S tímto balíčkem se vám zvýší kapacita nahrávek až na 600 hodin. Filmy a seriály můžete mít v nahrávkách uloženy až po dobu tří měsíců s možností prodloužení o další tři měsíce.

Od 149 Kč / měsíc

Balíček Sport+

Užijte si unikátní kombinaci sportovních a erotických kanálů. Sledujte tenisové grandslamy, Moto GP a další sportovní přenosy a zároveň relaxujte s lechtivými pořady různých stylů a žánrů.

Od 299 Kč / měsíc

Přejděte k nám od konkurence

Chcete přejít k nám, ale bojíte se souběhu smluv? U nás nemusíte. Všechno papírování vyřídíme za vás, a navíc po dobu převodu od nás máte internet ZDARMA.

Toto tvrzení neplatí pouze za situace, kdy jste jako firma vázáni speciálním druhem smlouvy, kterou nelze řádně ukončit.

Přejděte k nám